ZÁVĚREČNÝ GALAVEČER

Slavnostní večer se konal v sobotu 8. března 2014 v penzionu Marie u brněnské přehrady u příležitosti vyhlášení celkových výsledků umístění v boji o Moravsko-slovenský pohár za rok 2013, a to v kategoriích:
- auto srazu
- osobnost srazu
- jízda zručnosti
- Automobilová Orientační Soutěž

 

5. Moravsko Slovenský pohár Škoda měl v roce 2013 tři kola:

I. kolo - SK - Podhorie, Myjavska pahorkatina 19. - 21. dubna 2013

II. kolo - CZ - Blansko - Češkovice, 21. - 23. června 2013

III. kolo - CZ - Brno, 13. - 15. září 2013

 

Na každém z uvedených srazů bylo možné nasbírat body za každé umístění v disciplíně - do celkového hodnocení poháru se započítaly nejlepší umístění ve dvou kolech ze tří. Takže stačí soutěžit na dvou srazech a můžete klidně vyhrát další MS pohár.


Na setkání dorazilo cca 50 účastníků poháru, jejichž body se počítaly celý loňský rok do průběžného pořadí. A jak celá akce dopadla? Inu jak jinak, než na výbornou. Ve spolupráci s MICem z brněnského týmu odstartoval večer v 18 hodin vyhlášením programu a krátkým úvodním slovem zástupců pořádajících klubů - Pecy z blane
nského Dobrodruha a MICe z Brno.tymu. Nakonec dorazil i Miloš z Old Skoda Teamu za organizátory slovenské části poháru.

Během večerního programu jsme si shrnuli loňské srazy, jejich stručnou charakteristiku i celkovou účast registrovaných posádek. Promítla se videa z akcí, fotografie, MIC si navíc připravil i vzpomínkový kvíz pro oživení vzpomínek na srazové začátky.

Zábava volně plynula, celá akce se nesla v pohodovém duchu, na řadu přišla i Zokiho soutěž pro přítomné dámy, která se povedla a velmi pobavila zejména pánskou část osazenstva.

Jako novinka pro tento rok bylo oznámeno zkušební zařazení Danopova srazu do MSP poháru. Letos tedy máme pro vás připravenou novinku v podobě čtyř pohárových srazů - 2x na Moravě a 2x na Slovensku. Pro zařazení do bojů o pohár se vám bude počítat účast alespoň na 3 srazech, z toho se vezmou nejlepší 2 výsledky v dané disciplíně. Díky patří hlavně Danopovi za odvahu a chuť zkusit se přidat.

Děkuju za všechny organizátory akce, potažmo loňských srazů, za vaši účast i za to, že jste se v sobotu 8. března přišli pobavit. A nenechali doma své partnerky a vzali je s sebou. Více takových pohodových večerů!

Celou fotogalerii z akce NAJDETE ZDE.

 

8.3.2014 | autor: Peca