Letošní ročník 2015 je za námi a my postupně přidáváme výstupy ze srazu, výsledky, fotky, videa, ...

VÝSLEDKOVÉ LISTINY

 

FOTOGALERIE

Oficiální fotogalerii ze srazu naleznete dole na této stránce.
Několik fotek od našich účastníků a odkazy na jejich fotogalerie.#VIRT-DANOP

NAPSALI O NÁS

Některé články jsou nafoceny i dole v galerii - zde několik odkazů.#01BLANESKY-DENIK, #02BLANESKY-DENIK#03BLANESKY-DENIK, #01-REGION-BLANENSKO, #02-REGION-BLANENSKO, #DASHA-MARLEN

Kdo vzpomínáte nejvíc našich srazů a jak se vám líbí letošní plakát?

REGISTRACE

Registrujte se na sraz pomocí elektronického formuláře >>ZDE<< Elektronická registrace bude ukončena 12. 6. 2015.
 
English version of registration >>HERE<<
 
 
Při online registraci bude požadováno startovné 250 Kč/10 Euro, při registraci na místě startovné 300 Kč/12 Euro. Pouze v elektronickém formuláři si můžete objednat večeře na pátek a sobotu a snídaně na sobotu a neděli, na místě už nebude objednání možné. Startovné a poplatek za stravování je možné uhradit i převodem na účet, pokyny pro platbu obdržíte emailem po dokončení registrace.
 
Na našem transparentním účtu si pak můžete sami ověřit, jestli vaše platba dorazila:
www.skodadobrodruh.cz/ucet 
 
V případě jakékoliv změny ve vašich údajích se prosím obraťe emailem na registrace@skodadobrodruh.cz nebo telefonicky na +420 728 961 381.

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Letošní téma srazu je AUTOCAMPING. Můžete dle toho visuálně ladit sebe i svoje vozy. My budeme v tomto duchu ladit program.Sraz Moravský kras je mezinárodní automobilový sraz, kterýje součástí tzv. Moravsko - Slovenského poháru. Pohár čítá 4 srazy, na jaře bývá řazen Old - Škoda zraz [SK] (který se v roce 2015 bohužel nekonal), v letní části probíhá Sraz Moravský kras [CZ - Blansko], v srpnu CS zraz [SK - Hrnčiarové] a na podzim Jihomoravský sraz [CZ - Hálův mlýn]. Výsledky každého srazu se hodnotí zvlášť a jsou současně použity pro celoroční vyhodnocení na závěrečném zimním Galavečeru.

Blanenské kolo poháru se uskuteční v prostorách centra Vyhlídka Blansko - Češkovice, které nám poskytne zázemí pro soutěže, místo pro parkování automobilů a nabídne možnost ubytování a stravování, v termínu 19. - 21. 06. 2015.

 mapa umístění srazu  web centra Vyhlídka, Všechny důležité informace budou uvedeny v MANUÁLU SRAZU, který dostane každý u registrace na místě. Registrační poplatek je vybírán u stánku registrace na místě srazu, nebo je možné ho zaslat předem na účet (více info níže). Nezapomeňte si na sraz vzít baterky na svícení ve tmě a nádoby na zachytávání kapalin (např. olej) nechtěně unikajících z vašeho vozu. V rámci soutěže AOS bude na části trati použit lineární itinerář, proto doporučujeme trénovat, zbytek tratě bude postaven na klasickém šipkovém itineráři. Případně využijte odkaz na učebnice AOS.

Připomeňme si, jak vypadal Škoda sraz Moravský kras v minulosti:
  

Sledujte informace o srazu na facebooku nebo na skoda-virt.cz.
 

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

organizační tým si vyhrazuje právo na změny

UBYTOVÁNÍ


some
Za spaní ve stanech bude účtován poplatek 100Kč/noc, tento poplatek je za zpřístupnění záchodů a sprch. Travnaté plochy pro postavení stanů je dostatek. Kapacitu pokojů je možné domluvit a rezervovat se správcem objektu.

Prosíme, abyste se individuálně se správcem Tomášem Davidem spojili na telefonním čísle +420 733 745 329 nebo prostřednictvím emailu vyhlidka@kolping.cz , cena ubytování je předjednaná na 330 Kč osoba/noc.

 

STRAVOVÁNÍ  

Na pátek a sobotu večer je možné si zarezervovat večeři, jednotná cena je 80 Kč (v pátek kuře s rýží a v sobotu rizoto s okurkem). Na sobotu a neděli je možné si zarezervovat snídani, jednotná cena je 65 Kč. Na místě dále bude přítomen malý bufet s nabídkou piva, limonád, klobásek a sladkostí.

Snídaně a večeře si rezervujte v registračním formuláři srazu předem! Na místě už nebude možno!

 

Bonus! Placky na sraze budou i letos ...

I letos na sraze budou k dispozici placky s různou, zejména pak škodováckou tématikou. Máme pro Vás jedinečnou nabídku. Pokud máte zájem o placku vlastního designu, pak nám pošlete emailem Váš návrh na grafickou podobu placky a my Vám ji zařídíme - na sraze předáme. Cena jedné této placky na zakázku bude 10CZK (2 srazové bony). Placky mají čistý průměr 37mm. skoda.dobrodruh@gmail.com nebo zavolejte +420 731 225 732 (Sid - Miroslav Martinek) Více o plackách i zde.

 

KONTAKTY

ředitel srazu    
Ing. Vladimír Šmíd, PhD. +420 732 619 095  vlasmi@centrum.cz
     
šéfka registrace    
Ing. Eva Lysoňková +420 728 961 381 registrace@skodadobrodruh.cz
     
public relations manager    
Ing. Miroslav Martinek +420 731 225 732 skoda.dobrodruh@gmail.com

 

PÍŠOU O NÁS

mediální partner | MONITOR

 

mediální partner | Blanenský deník

22.6.2015 | autor: Sid