#LETOS #ŠKODOVKOU #NASRAZ Máme to pro vás nachystané!

Tak jak to letos bude ...

Jasně, nebude to sraz jak normálně, ale škodovkou jet můžete, domluvit s ostatními na společné jízdě se taky můžete.

Jenže pro nás organizátory to bylo od začátku to trošku zapeklité. Spousta nařízení o hygieně, rouškách, rozestupech a dalším, za co bychom nesli zodpovědnost. Nakonec nouzové stavy a podobně. Takže letos trošku jinak.

 Forma akce

Rozhodli jsme se letos nepořádat sraz v takovém formátu, jako jsme byli zvyklí. Zkrátka v kontextu situace, která vládne v ČR a jiných státech od jara, by to zřejmě nebylo ani možné. Současně jsme nechtěli ochudit škodovácké nadšence o nějaký ten zážitek, soutěž a výlet do Blanska. Proto jsme zvolili jinou formu a tu vám teď představujeme.

Soutěž

Letos se skutečně pojede jen AOS (automobilová orientační soutěž), ale za to skoro celý rok. To vám žádný sraz nedá! Ale teď vážně. Srazová samolepka bude. Kdo se vydá na AOS, získá při cestě i speciální srazovou samolepku, kterou prostě jen tak někdo mít nebude. A ta bude něco vypovídat o vašem Škoda-Nadšení.

Letošní "sraz", respektive soutěž, tak bude končit až 01. 05. 2021. Vyhlášení a případného “opakování ceremoniálu” se účastníci dočkají na skutečném sraze v roce 2021. Téma pro letošek je celkem jasné, takže roušky s sebou.

Skutečně naní nutné vyrážet na trať ve škodovce. Nikdo to nebude ověřovat, není to podmínkou.

Registrace

Registrace začíná právě teď! Každý, kdo se registruje, dostane zpět na email informace ke srazu. V informacích najdete itinerář AOS (automobilové orientační soutěže) plus pár další informací k soutěži a dalšímu postupu. Registrivat se můžete až do konce soutěže 01. 05. 2021 >>REGISTRACE<<.

Sraz není o pořadateli, ale o účastnících

My víme, víc aut je prostě víc kamarádů a víc kamarádů je prostě víc sraz. V tomto směru není nic ztraceno. Na facebooku je událost, kde se můžete domlouvat, sdílet fotky, zážitky. A chovejte se prosím slušně, respektujte hygienická opatření. Vše je na vlastní nebezpečí.

Možnost ubytování


Pokud při svém výletu budete hledat nějaké ubytování. Můžete se individuálně spojili se správcem rekreačního centra Vyhlídka Tomášem Davidem na telefonním čísle +420 733 745 329 nebo prostřednictvím emailu tomas.david@kolping.cz. Je to místo, kde běžně naše srazy probíhají. Měl by pro vás mít zvýhodněnou nabídku. Musíte se o ni přihlásit zn. škoda sraz.

Pro letošní ročník MSP 2020 byly zrušeny také tyto srazy

  1. Škoda sraz v srdci Beskyd (zatím bez náhrady)
  2. Škoda sraz Moravský kras (nahrazen dlouhodobou soutěží AOS s úkoly)
  3. CS Škoda zraz (zatím bez náhrady)
  4. Jihomoravský sraz (zatím bez náhrady)

Pokud vám není něco jasné, tak nevíme čím to je, ale můžete nám zkusit napsat registrace@skodadobrodruh.cz .

Budeme rádi za každou fotku a video, kterou na vašem škoda výletě uděláte - dejte ji na FB událost. Těšíme se na případné setkání.

ŠKODA DOBRODRUH TÝM | skodadobrodruh.cz/registrace

15.4.2020 | autor: Sid